O nas

Komfortowe noclegi

Koniki, kuce 

Alpaki.

Nasza firma....

Poznaj nas.

Nasz ośrodek oferuje wyjątkowe noclegi w otoczeniu przyrody, w towarzystwie licznych zwierzęta, w tym uroczych alpak. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu oraz możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie można odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu pięknej przyrody. Jesteśmy miejscem, które stawia na harmonię z naturą i oferuje niezapomniane doświadczenia w kontaktach z zwierzętami i pięknem otaczającej nas ziemi. Odkryj uroki życia na wsi i dołącz do naszej społeczności, która ceni bliskość z naturą.

O nas

Wizja

Nasza wizja to stworzenie wyjątkowego miejsca, gdzie nasi goście mogą odpocząć w otoczeniu natury, cieszyć się obecnością zwierząt oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do naszego gospodarstwa!

 

Dla zmęczonych proponujemy relaks i odprężenie w saunie, jacuzzi lub kąpiele w basenie i ruskiej bani zwłaszcza w mroźne, śnieżne zimy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zorganizowania imprez integracyjnych, imprez okolicznościowych (imieniny, urodziny chrzciny, komunie, zjazdy rodzinne itp.), wszystko na życzenie klienta.

*nie organizujemy wieczorów kawalerskich i panieńskich

początki...

Pomysł powstania agroturystyki urodził się w naszych sercach i głowach zaraz po przeprowadzce w te urokliwe strony, czyli w 2006 roku. Dzięki pomocy rodziny i przyjaciół zaczęliśmy realizować marzenia w 2008 roku, oddając do dyspozycji gościom zaledwie jeden duży budynek z tarasem, w którym obecnie znajduje się stołówka. Chęć polepszenia i uatrakcyjnienia oferty oraz stworzenia większej bazy noclegowej sprawiła, że dzięki dalszemu wsparciu rodziny i przyjaciół a także funduszom unijnym mogliśmy dalej realizować zamierzone plany. Obecnie dysponujemy drewnianymi domkami letniskowymi 4 i 6 osobowymi, całorocznym domkiem murowanym podzielonym na dwa mieszkania dwupokojowe (do 7 osób każde z nich). Dla ciała i ducha każdy znajdzie tu coś dla siebie. Stołówka w której serwujemy pyszne domowe posiłki, wiatę gilową krytą strzechą, w której można biesiadować, degustować pyszne wędzone ryby z naszej wędzarni

Zapraszamy

(+ 48) 607 679 673

chrobrowski@onet.eu

Chorzępowo 42, 64-410 Sieraków

Oferujemy wiele usług z zakresu wypoczynku i rekreacji. Masz pytania?? śmiało zadzwoń lub napisz maila, chętnie odpowiemy na każde pytanie...

Firma

Usługi

Media społecznościowe

Masz pytania?